Çevre Teknolojileri & Su Arıtma Sistemleri & Madencilik Hizmetleri

Firmamızın Ankara ilinde başta olmak üzere çevre teknolojileri ve su arıtma sistemleri alanlarında proje ve danışmanlık çalışmaları yapmakta olup, farklı mühendislik dallarında tecrübeli, genç ve dinamik uzmanların katılımlarıyla desteklenmiştir.

2004 yılından beri edinilen sektörel tecrübe ve çalışmaları ile uzmanlaşan kadromuzla hizmetlerine T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen Çevre danışmanlık yeterlik belgesini de almıştır. Bunun sonucu olarak şirketimiz, "Çevre Danışmanlığı" hizmetleri de vermektedir. Bu kapsamda Tesisleri ihtiyacı olan Çevre Danışmanlık Firması olarak tesislerin danışmanlığını yapmaktadır. Tüm Türkiye’ye hizmet veren Menkon Ankara ilinden organize edilen Çevre Danışmanlık Hizmetine uzman Çevre Mühendisleri ile kısa sürede ve yerinde inceleme ve danışmanlık hizmetini sunmaktadır. Ayrıca firmamız ÇED ( Çevresel Etki Değerlendirme) Raporları ve PTD (Proje Tanıtım Dosyası) hazırlama ve ÇED Kapsam dışı alınması konularında danışmanlık çalışmalarına devam etmektedir.

‘‘Menkon Mühendislik Madencilik Müşavirlik Ticaret Limited Şirketi”

Farklı mühendislik dallarında tecrübeli, genç ve dinamik uzmanların katılımlarıyla desteklenmiş ve mühendislik hizmetlerine T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen Çevre danışmanlık yeterlik belgesini de almıştır. Bunun sonucu olarak şirketimiz, “Çevre Danışmanlığı” hizmetleri de vermektedir.

Şirketimizin önemli faaliyet alanlarından biri de "Su Arıtma Sistemleri" dir. Bu kapsamda yapılan çalışmalarımız:

  • Evsel Su Arıtma Sistemleri Projeleri, Montaj ve Ekipmanları,.
  • Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri Projeleri, Montaj ve Ekipmanları,
  • Medikal Su Arıtma Sistemleri Projeleri, Montaj ve Ekipmanları,
  • Hastane ve laboratuvar sıvı tıbbi atık su dezenfeksiyon ve nötralizasyon cihazı ve sistemleri.
  • Teknik Servis Hizmetleri-Bakım-Onarım İşlemleri Ve Gerekli Olan Tüm Sarf Malzeme Temini

Şirketimiz, bunun için gerekli olan keşif, ham su özelliklerini belirleme ve müşterilerin talepleri doğrultusunda istenilen su özelliklerine uygun çözüm sağlamaktadır. Şirketimiz, bu konulardaki tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak projeler için en uygun ve ekonomik proses seçimini müşterisine sunmaktadır. Bu kapsamda şirketimiz tarafından gerekli olan teknik şartname hazırlama, montaj ve sonrasında teknik servis ekibiyle su sistemleri bakım onarım işlemleri yapılmakta ve sistemin sorunsuz çalışması garanti edilmektedir.

Bize Ulaşın